ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Colonia Eau de Cologne Spray
 
 
Acqua di Parma
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Acqua di Parma
 
Colonia Eau de Cologne Spray
 Elegant dhe klasik, Acqua di Parma Colonia u krijua në vitin 1916 dhe që atëherë ka arritur të joshë shqisat e burrave dhe grave. Një aromë unike dhe natyrale e freskët sensuale që do të zgjat me orë të tëra.
Shënime kryesore: Grejpfrut, Mint, Mandarin e gjakut
Shënime të zemrës: Rose absolute, Kanellë, Spice
Shënime bazë: Lëkure, Dru, Amber, Indian Patchouli
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Colonia Eau de Cologne Spray 100 ml
Artikulli #11939
13 000 LEK SHTO NË SHPORTË
Colonia Eau de Cologne Spray 50 ml
Artikulli #11953
6 100 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Narciso Rodrigues fo ...
10500 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
2500 LEK - 9000 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Denim Musk ...
280 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK