ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Colonia Pura Deodorant Spray 150ml
 
 
Acqua di Parma
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Acqua di Parma
 
Colonia Pura Deodorant Spray 150ml
 Për ata që preferojnë praktikën dhe shpejtësinë. Efekti i freskët është i menjëhershëm dhe afatgjatë, me shënime të qarta dhe të ndritshme të Colonia Pura.
Formula përmban alkool, por është projektuar për të respektuar ekuilibrin e lëkurës.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Colonia Pura Deodorant Spray 150ml
Artikulli #11950
3 950 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Impala  Mascara LASH ...
600 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Versace Versus ...
3800 LEK - 8000 LEK
Moschino Cheap & Chi ...
4700 LEK - 5500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
MOLINARD Habanita Ea ...
3800 LEK - 11500 LEK
AlmaK Almak Silky L ...
700 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3950 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Ultrex Volume Maxx ...
450 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK