ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Eternity
 
 
Calvin Klein
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Calvin Klein
 
Eternity


Eternity for men

Një aromë që mishëron  forcë moderne dhe pasqyron vlerat e markës: minimalisem, dizajn dhe modernitet. Esencën e një njeriu të vendosur dhe të guximshem.

 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
eau de toilette 100ml tester
Artikulli #785
5 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Maybelline Falsies B ...
700 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Cerruti SI ...
5500 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Roberto Cavalli Serp ...
6000 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
DKNY DKNY Men ...
6300 LEK - 8000 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Escada Into the Blue ...
1600 LEK - 4000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Jimmy Choo  JIMMY CH ...
6500 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK