ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
SUBLIME BODY CREAM MAGNOLIA NOBILE
 
 
Acqua di Parma
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Acqua di Parma
 
SUBLIME BODY CREAM MAGNOLIA NOBILE
Ky krem perkedhel lëkurën, duke e bërë të butë dhe kadife të butë. Formulohet me përbërës natyralë zbutës dhe vitaminë E, ajo ka një efekt rigjenerues në lëkurë, i cili menjëherë duket i përtërirë, më i fortë, më i fortë dhe më i ndritshëm. Cilësi e hollë dhe luksoze e këtij krem trupi rrezatues lë lëkurën me shënimet e pagabueshme të Magnolia Nobile.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
SUBLIME BODY CREAM MAGNOLIA NOBILE 150 g
Artikulli #11983
8 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
RIMMEL LONDON  RIMME ...
440 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
Bvlgari Bvlgari Aqua ...
2000 LEK - 6200 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Escada Escada S ...
1600 LEK - 7000 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
MOLINARD CHER WOOD D ...
18000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Creative Look M ...
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK