ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Gelsomino Nobile Crema Radiosa Body Cream 150 ML
 
 
Acqua di Parma
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Acqua di Parma
 
Gelsomino Nobile Crema Radiosa Body Cream 150 ML
 Një krem i çmuar dhe i butë, por në të njëjtën kohë është i këndshëm dhe i përthithur shpejt. Formula e saj është e pasur me përbërës aktivë të zgjedhur, bleta dylli, proteina oriz, vitamina E, me efekt ushqyes dhe hidratues. Mbush trupin me shënimet delikate dhe dehëse të Jasmine Noble, duke i dhënë një dritë të re lëkurës, duke e lënë atë të butë dhe të butë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Gelsomino Nobile Crema Radiosa Body Cream 150 ML
Artikulli #12002
8 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Dupont Passenger ...
3000 LEK - 3800 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana Desi ...
9500 LEK
Lacoste Booster For ...
2600 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
TOM FORD Tom Ford Fl ...
25000 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
30000 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK