ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Heliotrope Molinard
 
 
MOLINARD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA MOLINARD
 
Heliotrope Molinard
 Heliotrope me shkathtësi ulet si në pjesën e sipërme ashtu edhe në mesin e kësaj aromë, në krye është ndriçuar me bergamot me gaz dhe neroli të ëmbël. Në mes është pluhurosur me trëndafil, jasemini dhe iris të gjalpit. Myshk e butë dhe fasule tonka e butë përfundojnë bukur këtë parfum të rrumbullakosur në mënyrë të përsosur
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Heliotrope 75 ml
Artikulli #12005
17 500 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
650 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
290 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Dolce & Gabbana The ...
4000 LEK - 15950 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Joop! Joop! ...
4000 LEK - 5600 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Burberry Weekend ...
3500 LEK
Bvlgari BLV ...
2400 LEK - 5000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4400 LEK - 7300 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK