ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Chypre Charnel Molinard
 
 
MOLINARD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA MOLINARD
 
Chypre Charnel Molinard
 Së bashku me shënimet e pritura të agrumeve në krye është përfshirja e pazakontë e pjeshkës së pjekur. Oakmoss dhe myshk ulen në bazë, me përfshirjen e vaniljes me krem dhe patchouli tokësor.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Chypre Charnel Molinard 75 ml
Artikulli #12009
9 950 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
Giorgio Armani Attit ...
4000 LEK - 9000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Davidoff Cool Water ...
3500 LEK - 5900 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Creation lamis Alumi ...
900 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Hugo Boss Boss Bottl ...
2500 LEK - 7500 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
C-thru Topaz ...
250 LEK
Giorgio Armani Arman ...
25000 LEK
Jean Paul Gaultier S ...
6500 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Dove Intensive Locio ...
380 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK