ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Tubereuse Vertigineuse Molinard
 
 
MOLINARD
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA MOLINARD
 
Tubereuse Vertigineuse Molinard
 Tuberose ulet në qendër të kësaj aromë; të veshura me petale trëndafili dhe të lidhura me jasemini. Ngrohtësia dhe ëmbëlsia e myshkut të bardhë, kedri dhe druri i sandalit nënvizojnë këtë aromë me akordet e pasura dhe rrëshirë të drurit të qelibarit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Tubereuse Vertigineuse 75 ml
Artikulli #12011
9 950 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Lancome Tresor ...
4400 LEK - 8000 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
MOLINARD LE RÊVE NI ...
4000 LEK - 8500 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK