ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Vivid Baked Highlighters Makeup Revolution
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
Vivid Baked Highlighters Makeup Revolution
 Krijoni pamjen e bukur rrezatuese me Highlighters Vivid Baked's Revolution Revolution - një pluhur i lehtë që mund të përdoret për të përcaktuar dhe nxjerrë në pah zonat kryesore të fytyrës.
Dritat rrezatuese: Ndriçoni ditët tuaja më të errëta dhe bëni pamjen tuaj rrezatuese. E përkryer për tonet e hapura dhe të mesme të lëkurës.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Vivid Baked Highlighters Radiant Lights
Artikulli #12015
580 LEK SHTO NË SHPORTË
Vivid Baked Highlighters Golden Lights
Artikulli #12017
580 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Lash lift ma ...
360 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT M ...
300 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Lacoste Essential ...
2500 LEK - 7500 LEK
Laura Biagiotti Roma ...
2200 LEK - 6500 LEK
CAROLINA HERRERA Chi ...
1800 LEK - 3200 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
D Squared 2 She Wood ...
4600 LEK - 6600 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3500 LEK
Elizabeth Arden Prov ...
3000 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Hermes Terre D'Herme ...
12000 LEK
Acqua di Parma Iris ...
11900 LEK - 15900 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Garnier Garnier Invi ...
270 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK