ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Pro Matte Face Primer
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
Pro Matte Face Primer
 Revolution PRO Matte Primer minimizon shkëlqimin e padëshiruar pa atë ndjenjë të rëndë ose të shkumëzuar.
Një xhelë i lehtë që ndihet i butë dhe i rehatshëm në lëkurë, ky primer ndihmon për të mbajtur lekuren ma yndyre gjate gjithe dites dhe per te bere qe make up juaj mos te levizi.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Pro Matte Face Primer
Artikulli #12044
1 040 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Impala Mascara LASH ...
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Paris Vally Unlimite ...
2100 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Guy Laroche Drakkar ...
4500 LEK - 5300 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Moschino Toujours Gl ...
6000 LEK
MOLINARD Patchouli E ...
2500 LEK - 7400 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK