ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Renaissance Lipliner
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
Renaissance Lipliner
 Super-të lëmuar dhe me pigmentim të pasur, Rilindësit Lipliners rrëshqasin përpara dhe përsosin ngjyrën tuaj të buzëve.
Përdorni për të krijuar një vijë buzësh të zhytur ose të mbushni buzët tuaja përpara se të aplikoni buzëkuq, shkëlqim ose balsam për ngjyrën e qëndrueshme, të ndezur dhe rezistente me zero.
Në 10 hije të veshshme, ato janë të çiftuara perfekte me Lipsticks Revolution Renaissance
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Renaissance Lipliner - Classic
Artikulli #12111
400 LEK SHTO NË SHPORTË
Renaissance Lipliner - Prime
Artikulli #12112
400 LEK SHTO NË SHPORTË
Renaissance Lipliner - Lifelong
Artikulli #12113
400 LEK SHTO NË SHPORTË
Renaissance Lipliner - Glory
Artikulli #12114
400 LEK SHTO NË SHPORTË
Renaissance Lipliner - Takeover
Artikulli #12115
400 LEK SHTO NË SHPORTË
Renaissance Lipliner - Exempt
Artikulli #12116
400 LEK SHTO NË SHPORTË
Renaissance Lipliner - Untouched
Artikulli #12117
400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose 2501 ...
1500 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Impala Mascara Glitt ...
350 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
Impala  Eyeliner 511 ...
600 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
850 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
CHANEL Coco eau de p ...
7500 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Tesori d'Oriente Zen ...
440 LEK
Calvin Klein Euphori ...
3200 LEK - 8000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Lacoste Elegance ...
6400 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Hermes Terre D'Herme ...
12000 LEK
MOLINARD Vanille Pat ...
7400 LEK
MOLINARD Musc Eau de ...
7400 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
MOLINARD Patchouli I ...
9950 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Genera Balsam ...
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK