ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Burberry Her Eau De Parfum
 
 
Burberry
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Burberry
 
Burberry Her Eau De Parfum
  Një shpërthim shënimesh kokrra të kuqe dhe të errëta të ndezura nga një marrëveshje e ndritshme, dru e bardhë. Burberry Her Eau de Parfum është një përkushtim për qytetin e Londrës një metropol të bukur, tërheqës, krijues që është eklektik dhe plot jetë. Theshtë mishërimi i qëndrimit të Londrës, aventureske, shpirtërore dhe e guximshme.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Burberry Her Eau De Parfum 30 ml
Artikulli #12124
7 650 LEK SHTO NË SHPORTË
Burberry Her Eau De Parfum 50 ml
Artikulli #12125
9 950 LEK SHTO NË SHPORTË
Burberry Her Eau De Parfum 100 ml
Artikulli #12126
14 450 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Tonique hydra ...
600 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Guerlain Shalimar ...
5200 LEK - 7200 LEK
Lancome Miracle Fore ...
4000 LEK - 7500 LEK
Moschino I Love Love ...
4200 LEK - 5400 LEK
Hugo Boss Hugo Woman ...
4000 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Jacques Millionaire ...
980 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Davidoff Hot Water ...
2500 LEK - 6500 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Hermes Terre D'Herme ...
12000 LEK
MOLINARD Lavande Eau ...
7400 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK