ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette - Flawless
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette - Flawless
 32 hije në 1 paletë me një përzierje të shkëlqyeshme të hijeve të shkëlqyeshme dhe të matshme dhe të ekspresive për të krijuar çdo pamje dhe lojë, për performancën dhe vlerën e mahnitshme!
Hijet tona Ultra janë shumë të mbushura me pigment dhe të gjitha nuancat e reja
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Ultra 32 Shade Eyeshadow Palette - Flawless
Artikulli #12128
1 350 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 12950 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Giorgio Armani Sensi ...
5300 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Chloe LOVE ...
3500 LEK - 12000 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK
Giorgio Armani Arman ...
4500 LEK - 11700 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK