ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
 x Soph Extra Spice
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
x Soph Extra Spice
 YouTuber Soph Do Nails ka fshirë, përgatitur dhe dizajnuar një tjetër gamë revolucionare të syrit, duke shfaqur 18 hije shtesë pikante. Një larmi e gjallë e hijeve shimmer dhe mat të përshtatshme për të gjithë. Të mbështjellura me pako të artë me shkëlqim të trëndafilit dhe paketimit nude.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
x Soph Extra Spice
Artikulli #12132
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Max Factor False Las ...
1200 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda VELVET LIPSTICK ...
250 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda X4 MASCARA ...
450 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Impala Eyeliner 504 ...
400 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
850 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Givenchy Blue Label ...
4900 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4600 LEK - 9200 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani EPORI ...
6000 LEK - 11000 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Cindy Crawford Summe ...
2500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Gabriela Sabatini Pr ...
1000 LEK
Givenchy My Couture ...
0 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3000 LEK - 9500 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
MOLINARD Tubereuse V ...
9950 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK