ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
 Re-Loaded Palette Iconic Fever
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
Re-Loaded Palette Iconic Fever
 15 paletat tona të syve të hijeve që janë të detyruara të paketojnë një grusht me një çmim të përballueshëm. Hije të ngrohta të djegura për të dashuruar ose portokalli dhe burgandys, në një larmi ose hije mat dhe shimmer. Hije të hijeve shumë të pigmentuara, të veshura gjatë, të qetë dhe të përziera, të cilat do ju mbajnë në trend gjatë gjithë vitit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Re-Loaded Palette Iconic Fever
Artikulli #12140
750 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
250 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Versace Crystal Noir ...
3700 LEK - 8500 LEK
Givenchy Hot couture ...
6000 LEK
Lacoste Touch of pin ...
5200 LEK - 7800 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4200 LEK - 5900 LEK
Calvin Klein Truth ...
4800 LEK - 5500 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
CELINE DION Spring i ...
1000 LEK - 2500 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
Hugo Boss Boss Inten ...
8000 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
PENHALIGON'S Artemis ...
14000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
8600 LEK - 14200 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Go Fresh ...
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK