ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
x Petra Eyeshadow Palette
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
x Petra Eyeshadow Palette
 Revolucioni i Revolucionit dhe bukurisë Petra Vancurová janë bashkuar për të krijuar një akt të dyfishtë që ia vlen ta shihni. Një paletë hije unike e syve e zënë me 36 nuanca të syve, nga neutrale të përditshme të ngrohta dhe të freskëta deri tek pops ose ngjyra, përfshirë ngjyrën e verdhë, të kuqe, portokalli dhe rozë. Pavarësisht nëse po kërkoni të zgjeroni aftësitë tuaja për grim ose jeni mjeshtër i tregtisë, kjo paletë e dyanshme është për të gjithë dhe për këdo.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
x Petra Eyeshadow Palette
Artikulli #12150
1 600 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda DOUBLE EFFECT V ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge n ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Nina Ricci Ricci Ric ...
3200 LEK - 12000 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Bvlgari Au the vert ...
2500 LEK - 5200 LEK
Chalon Chalou ...
580 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Jacques Avalanche ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Dupont Noir ...
2500 LEK - 3300 LEK
Giorgio Beverly Hills&nbs ...
2600 LEK - 3600 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3950 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK