ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
HD Amplified Get Baked
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
HD Amplified Get Baked
 Një nga paleta tërheqëse, bronzuese dhe e skuqur e kësaj bote, e përbërë nga 15 hije mahnitëse të pjekura / të shkrira për një shkëlqim dhe shkëlqim qiellor! Një përzierje e mrekullueshme e toneve nga e bardha në bronz me hije që i përshtaten të gjitha toneve të lëkurës. E përfshirë në paletën tonë të madhe të amplifikuar.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
HD Amplified Get Baked
Artikulli #12156
2 700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Versace Versense ...
4500 LEK - 8000 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
David Beckham Intima ...
3200 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Lacoste Lacoste Pour ...
3250 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
Givenchy L'Interdit ...
10500 LEK
MOLINARD Patchouli E ...
2500 LEK - 7400 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
MOLINARD Tubereuse V ...
9950 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
UNION Dyll ...
200 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK