ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ultra Blush Palette Sugar & Spice
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
Ultra Blush Palette Sugar & Spice
 Profesionale dhe shumë pigmentuar, por lehtësisht të përziera, këto përmbajnë 8 hije të cilat përbëhen nga blushers shkëlqyese dhe të matta, blusher i shkrirë i shkrirë dhe pluhur i bashkuar me Highlighter. Paleta e kuqërremtë ULTIMATE ju ofron 8 nuanca në 1 që i përshtaten çdo rasti!
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Ultra Blush Palette Sugar & Spice
Artikulli #12168
1 050 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Mascara ELEGA ...
550 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
850 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Refan HIMALAYAN GOJI ...
850 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Lancome Hypnose ...
4900 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Creation lamis La Va ...
1000 LEK
Jacques Solitude ...
1200 LEK
Versace Baby Blu ...
2400 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Top Ten Fruity rhyth ...
900 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Laura Biagiotti Emot ...
5200 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Jimmy Choo  JIMMY CH ...
6500 LEK
MOLINARD Molinard Ha ...
6000 LEK - 14500 LEK
MOLINARD Vanille Pat ...
7400 LEK
Acqua di Parma Colon ...
6100 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Acqua di Parma COLON ...
9500 LEK - 13000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK