ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Re-Loaded Palette Velvet Rose
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
Re-Loaded Palette Velvet Rose
 Një përzierje me të vërtetë imponuese e 15 nuancave të lëmuara dhe të pasura, që përmbajnë bejges thelbësore dhe kafe, ari shumë funksionale të shndritshme, ngjyrime burgundy dhe një të zezë ultra të pigmentuar me një kthesë të shkëlqimit të bakrit.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Re-Loaded Palette Velvet Rose
Artikulli #12170
750 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Moda LUXURY MATTE LI ...
300 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Eye make-up ...
490 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Cacharel Anais Anais ...
5300 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Jacques Ectasie ...
980 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Ralph Lauren Polo Do ...
4200 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2500 LEK - 4800 LEK
Burberry Brit ...
2500 LEK
Davidoff Game ...
2500 LEK - 5000 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Laura Biagiotti Laur ...
5300 LEK
Colour Me Silver ...
1900 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
MOLINARD  Les Amoure ...
6000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
6100 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Dove Silk glow ...
380 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Anti-C ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK