ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
 Atomic Lipstick
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
Atomic Lipstick
 Buzëkuqi kaq intensiv dhe dramatik… shkoni përtej eksplozivit… shko atomik me buzekuqin tuaj!
Përsëri ne ju sjellim 5 hije të mrekullueshme në koleksionin për tu parë tani.
Përfshirë Kënaqësinë tonë me  Ruby Atomike… dhe guxoni të Vishni serpentin Atomik?
Ndjekur nga Magnificenti i Lavdishëm me Ndikim, Bëni Tonight dhe më në fund Bëni Drejt.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Atomic Lipstick - Ruby
Artikulli #12178
290 LEK SHTO NË SHPORTË
Atomic Lipstick - Make Me Tonight
Artikulli #12179
290 LEK SHTO NË SHPORTË
Atomic Lipstick-encore
Artikulli #12180
290 LEK SHTO NË SHPORTË
Atomic Lipstick-cheer
Artikulli #12181
290 LEK SHTO NË SHPORTË
Atomic Lipstick-lady
Artikulli #12182
290 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Mascara V ...
600 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Moda LUXURY INFINITY ...
450 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR EYE HYDRO- ...
3590 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
paco rabanne Black X ...
4700 LEK - 6800 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3500 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Lagerfeld Lagerfeld ...
4000 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Vidal Vidal Berries ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK