ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Retro Luxe Kits Matte
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
Retro Luxe Kits Matte
 Kits tona të reja Matte Luxe përmbajnë 1 buzëkuq të lëngshëm mat dhe një buzëkuq të përputhur. Krijoni buzën tuaj të përsosur duke aplikuar fillimisht buzën e buzëve, pastaj llakin e lëngut të lyer me përfundim intensiv për një përfundim të gjatë dhe intensiv. Klientët tanë e kërkuan këtë, dhe ne e kemi dëgjuar - produkti më i pritshëm i buzëve nga Makeup Revolution është këtu
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Retro Luxe Kits Matte Royal
Artikulli #12188
1 050 LEK SHTO NË SHPORTË
Retro Luxe Kits Matte Regal
Artikulli #12189
1 050 LEK SHTO NË SHPORTË
Retro Luxe Kits Matte Grandee
Artikulli #12190
1 050 LEK SHTO NË SHPORTË
Retro Luxe Kits Matte Glory
Artikulli #12192
1 050 LEK SHTO NË SHPORTË
Retro Luxe Kits Matte Noble
Artikulli #12193
1 050 LEK SHTO NË SHPORTË
RETRO LUXE KITS MATTE ECHELON
Artikulli #12195
1 050 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR MASK-CREAM ...
4900 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Calvin Klein Euphori ...
8500 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
TOM FORD Tom Ford Ou ...
30000 LEK
CHANEL Bleu De Chane ...
9900 LEK
MOLINARD Secret Sucr ...
18000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
Acqua di Parma DEODO ...
3900 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK