ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
HD Pro Cream Contour Palette
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
HD Pro Cream Contour Palette
 Hijet e konturit mund të përdoren për të shtuar përcaktimin dhe thellësinë në zgavrat e mollëzave, nofullave dhe tempujve tuaj. Hijet e theksuara mund të përdoren për të ndriçuar nën sy dhe për të forcuar mollëzat tuaja, harkun e cupids dhe kudo tjetër që dëshironi.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
HD Pro Cream Contour Palette Light Medium
Artikulli #12200
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Impala Mascara MAXIM ...
550 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY BLUSHER ...
500 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE TERRACOTTA BLUS ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Clinians Azione Anti ...
1020 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Carroten Anti-ageing ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
Lancome So Magic ...
4400 LEK - 10000 LEK
Ferrari  Ferrari Red ...
1800 LEK - 4500 LEK
Prada Infusion D'Hom ...
6300 LEK
Gucci Envy For Men ...
4500 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
MOLINARD Figue Eau D ...
7400 LEK
PENHALIGON'S Artemis ...
14000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8800 LEK - 16900 LEK
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
Burberry Burberry He ...
7650 LEK - 14450 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Fonex Hair Gel ...
120 LEK - 270 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK