ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
 HD Pro Powder Contour
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
HD Pro Powder Contour
 Skulpturoni, përcaktoni dhe përmirësoni veçoritë tuaja me paletën e re të konturit me pluhur HD Pro.
Një përzierje e hijeve të theksuara, konturuese dhe bronzuese në ndërmarrje të ngrohta dhe të ftohta, në mënyrë që të gjeni hije që t'ju përshtaten
Formulë e gjatë e veshur, shumë e pigmentuar dhe e butë e përzier.
20g Paleta e pluhurit të shtypur
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
HD Pro Powder Contour Light Medium
Artikulli #12202
1 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Flormar Precision Ar ...
370 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda BLUSHER ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
Impala IMPALA Automa ...
350 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
850 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
580 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Garnier Pure ...
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
570 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1150 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
Dolce & Gabbana Ligh ...
3000 LEK - 6500 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
B.U Heart Beat ...
800 LEK
Bvlgari Petits et Ma ...
2200 LEK - 3500 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
Chloe INTENSE ...
9200 LEK - 11600 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Ermenegildo Zegna Ze ...
5500 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Giorgio Armani Red ...
3400 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Ver Nel Ver Nel Sacc ...
290 LEK
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
MOLINARD  AMBRÉ LUM ...
18000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9700 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3800 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK