ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Ultra Sculpt & Contour Kit - Ultra Fair C01
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
Ultra Sculpt & Contour Kit - Ultra Fair C01
 Arritja e përsosur dhe profesionalizuar e përshkruar e përsosur
Kompleti ynë i mahnitshëm ofron gjithçka që ju nevojitet për një përfundim profesional të skalitur dhe të konturuar. Kjo bantë me shumë detyra me një detyrë bën gjithçka, që të përdoret së bashku për të formuar, ose individualisht për t'u freskuar dhe për t'u shkëlqyer gjatë gjithë ditës.
Pluhurat e bronzit dhe të kuqërremtë për të arritur një kontur të saktë dhe hije të reja të HIGHLIGHTERS tona të mahnitshme për të përfunduar duke ndriçuar dhe ndriçuar.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Ultra Sculpt & Contour Kit - Ultra Fair C01
Artikulli #12211
1 050 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar X10 Sculptin ...
550 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE EYEBROW PENCIL ...
600 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
Moda WATERPROOF DIPL ...
300 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Mascara MiniM ...
Impala  Highlighter ...
600 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier UltraLift wi ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
Burberry Brit ...
6500 LEK
Nina Ricci Love in P ...
1800 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Red ...
4500 LEK - 8200 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Valentino Valentino ...
6000 LEK
Tesori d'Oriente Pap ...
440 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Top Ten FLORAL DREAM ...
900 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Estee Lauder Pure Li ...
6300 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Guerlain Insolence I ...
6300 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
7700 LEK - 12950 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Pantene Lisci Effett ...
580 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK