ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
Revolution Pro Brush
 
 
Makeup Revolution London
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA Makeup Revolution London
 
Revolution Pro Brush
 Këto furça të hijshme përmbajnë doreza të bardha dhe ferrula pikturë njëngjyrëshe, me shpatulla ultra të buta sintetike të zezë dhe gri. Pa egërsi dhe vegan.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
Pro 100 Small Pointed Flat Brush Formuar në mënyrë unike për tu përshtatur me konturet e fytyrës, ajo siguron një aplikim të barabartë të maskave fshehëse, bazave të syrit dhe theksuesve t
Artikulli #12213
990 LEK SHTO NË SHPORTË
Pro 160 Angled Flat Brush Furça 160 e Angled Flat është ideale për t’u përdorur me krem, produkte me bazë të lëngshme dhe pluhur, përfshirë pomada dhe qerpikë xhel. Forma e mprehtë e kë
Artikulli #12214
990 LEK SHTO NË SHPORTË
Pro 330 Large Fluffy Powder Brush Furça e madhe me pluhur me gëzof 330 është ideal për t'u përdorur me produkte të bazuara në pluhur, për të aplikuar dhe pluhur larg pluhurave ose bronzeve t
Artikulli #12215
1 650 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
Moda WATERPROOF EYEL ...
180 LEK
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
290 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
Estee Lauder Pure Wh ...
6400 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Dupont Rose ...
3000 LEK - 5300 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
AXE Apollo Dry ...
350 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Deodo ...
3900 LEK
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
MOLINARD Patchouli I ...
9950 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Je T' ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Fa FA Fantasy Moment ...
240 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Genera Balsam ...
Nivea Volume Sensati ...
380 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Fixi Mousse ...
650 LEK