ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
PRECIOUS ESSENCE-OIL REGENERATES REPAIRS
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
PRECIOUS ESSENCE-OIL REGENERATES REPAIRS
 Një produkt i çmuar për fytyrën, i formuluar me një përzierje të jashtëzakonshme të vajrave bimore miqësore ndaj lëkurës, para së gjithash vaji i avokados, i mbushur me fitosterole, acide yndyrore esenciale dhe vitamina A dhe E, si dhe Argan, Borage, Rice Bran dhe Almond Sweet vajra, dhe ekstrakt Stevia. Fuqia e saj rigjeneruese dhe riparuese është përmirësuar me teknologjinë e sipërme që optimon thithjen dhe depërtimin e vajrave. Cilësia inovative 'vaj-esencë' e bën atë jashtëzakonisht të lehtë, të butë, jashtëzakonisht të absorbueshëm dhe i jep asaj një tërheqje të jashtëzakonshme shqisore. Sapo të aplikohet, ajo përhapet në lëkurë në mënyrë perfekte, duke e zbutur dhe menjëherë tonifikuar atë. Pastaj, dita ditës, lëkura bëhet më e fortë, rrudhat dhe shenjat e dehidrimit fillojnë të zhduken, dhe fytyra duket përsëri e ndritshme, e përsosur dhe natyrisht e rëndësishme.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
PRECIOUS ESSENCE-OIL REGENERATES REPAIRS
Artikulli #12220
4 700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Flormar Matte nail e ...
120 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Gabrini Terracotta e ...
500 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
NOTE MINERAL BLUSHER ...
1900 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
900 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Q10 sys ...
3000 LEK
Venus Concentrato An ...
680 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Loreal Perfect Clean ...
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Bvlgari BLV ...
2800 LEK - 5000 LEK
Denim after shave ...
500 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
440 LEK
Paris Vally Serenade ...
2100 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Elizabeth Arden Arde ...
3500 LEK
Everlast Original 19 ...
600 LEK - 2000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
3800 LEK - 7000 LEK
Givenchy Organza Fir ...
5000 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18000 LEK
Cartier Baiser Vole ...
8500 LEK - 18000 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
MOLINARD Habanita La ...
11500 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft shine mousse ...
320 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Lozione Rist ...
1150 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Garnier Fructis Crè ...
550 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK