ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
TWO-PHASE MICELLAR WATER REMOVES MAKE-UP TONES MOISTURIZESFACE-EYES-LIPS
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
TWO-PHASE MICELLAR WATER REMOVES MAKE-UP TONES MOISTURIZESFACE-EYES-LIPS
 E gjithë freskia dhe vetitë e jashtëzakonshme të lychees në një ujë të freskët micellar dyfazor, i cili kombinon efektin e sensorit yshtues të një vaji me efektivitetin e një mbartësi të make-up micellar që largon shpejt të gjitha llojet e make-up, duke përfshirë papërshkueshëm nga uji -up. Praktike, një kënaqësi për t'u përdorur dhe ultra-butë në të gjithë fytyrën, në një hap të thjeshtë atë: • pastron dhe heq në mënyrë të përsosur make-up • tonet dhe qetëson menjëherë • ka një efekt radikal hidratues, ringjallës dhe anti-të lirë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
TWO-PHASE MICELLAR WATER REMOVES MAKE-UP TONES MOISTURIZESFACE-EYES-LIPS
Artikulli #12222
2 850 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
Maybelline Master Gr ...
450 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda INFINITY LONGLA ...
200 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Precise Eyeli ...
500 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
540 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR MATTIFYING ...
2945 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
CHANEL Coco Mademois ...
8000 LEK
Creation lamis Colos ...
900 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
Shiseido Zen ...
3200 LEK - 8500 LEK
Davidoff Adventure e ...
5500 LEK - 7300 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4900 LEK - 6000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Issey Miyake L'Eau d ...
6000 LEK - 7000 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
13750 LEK
Acqua di Parma Colon ...
3900 LEK
Acqua di Parma COLON ...
9500 LEK - 13000 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Veet Leter Trupi ...
450 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Taft hairspray ...
320 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK