ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
CLEANSING OIL REMOVES MAKE-UP MOISTURIZES NOURISHES
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
CLEANSING OIL REMOVES MAKE-UP MOISTURIZES NOURISHES
 Një produkt i jashtëzakonshëm, me 3 vaj të çmuar për 3 efekte të ndryshme. Efektiviteti, butësia dhe rehatia kombinohen në këtë vaj ekskluziv që pastron lëkurën dhe largon të gjitha gjurmët e make-up, përfshirë përbërjen e papërshkueshëm nga uji, nga fytyra, sytë dhe buzët, duke e lënë lëkurën të hidratuar dhe ushqyer në mënyrë perfekte. Theshtë rezultat i kombinimit të aftë të tre vajrave natyrorë të çmuar, më e rëndësishmja, Vaji i Rajs të jashtëzakonshëm të Lombardisë, i cili nuk është vetëm i mbushur me acide yndyrore thelbësore hidratuese dhe ushqyese, por edhe gama orizanol radikal dhe pa anti-moshë. Ky vaj i lehtë dhe i butë duhet të masazhohet butësisht në një fytyrë dhe qafë të thatë dhe më pas shpëlarje me ujë të ngrohtë. E përkryer për të gjitha llojet e lëkurës, është gjithashtu ideal për lëkurën më të ndjeshme.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
CLEANSING OIL REMOVES MAKE-UP MOISTURIZES NOURISHES
Artikulli #12224
3 700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
NOTE HYDRA COLOR LIP ...
500 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
NOTE BB LIP CORRECTO ...
1200 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Loreal Age Perfect N ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Cerruti  1881 Collec ...
5400 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Hugo Boss Boss Selec ...
2800 LEK - 7500 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Burberry Weekend ...
4800 LEK
Roberto Cavalli Just ...
3200 LEK - 4300 LEK
paco rabanne Paco Ra ...
2000 LEK - 4400 LEK
Bvlgari Black ...
4200 LEK - 5200 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1500 LEK - 2500 LEK
Dunhill Pure ...
1500 LEK - 1800 LEK
CHANEL Chanel N°19 ...
6500 LEK - 8500 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
Calvin Klein Calvin ...
4200 LEK
MOLINARD LE RÊVE NI ...
4000 LEK - 8500 LEK
MOLINARD Vanille Pat ...
7400 LEK
MOLINARD Muguet Eau ...
7400 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
GOSH I Love You! Deo ...
390 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Chromatic go ...
600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK