ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
FRESH MOISTURIZING GELÉE CREAM
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
FRESH MOISTURIZING GELÉE CREAM
 Një krem xhel i jashtëzakonshëm që shuan etjen e lëkurës me një valë hidratimi, freski dhe shkëlqimi. Isshtë zhytur në një blic dhe e lë fytyrën të lëmuar dhe të butë. Ai përmban kompleksin ekskluziv Idro-Attiva,, si dhe grimca speciale që lëshojnë gradualisht lagështi, duke siguruar një lagështi shtesë deri në 72 orë. Ekstrakti i bozhureve italiane dhe ekstrakti Nére mbrojnë lëkurën dhe e mbajnë të tonifikuar, rinore dhe plot jetë. Për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e kombinuar.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
FRESH MOISTURIZING GELÉE CREAM
Artikulli #12226
4 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE RICH COLOR LIPS ...
400 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda LONG LASTING CA ...
1000 LEK
Moda WATERPROOF LIPL ...
180 LEK
Impala Dipliner 501 ...
450 LEK
Impala Eyeliner 503 ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Givenchy Very Irresi ...
6000 LEK
Lacoste Inspiration ...
3400 LEK - 4800 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Giorgio Armani Idole ...
4200 LEK - 10500 LEK
Lancome Hypnose Homm ...
2800 LEK - 7200 LEK
Bvlgari EAU The Roug ...
5000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Escada Absolutely Me ...
3200 LEK - 6500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
Boucheron Place Vend ...
8500 LEK
MOLINARD Habanita Ca ...
7500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9950 LEK - 13950 LEK
Acqua di Parma Colon ...
6100 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Blue ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma COLON ...
9500 LEK - 13000 LEK
Colgate MaxFresh ...
220 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Neutro Roberts Noir ...
360 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Extremo Dekolorant ...
1000 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Oxy cream ...
350 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK