ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
HYDRO-PROTECTIVE CREAM
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
HYDRO-PROTECTIVE CREAM
 Mbrojtje aktive • anti UV-A dhe UV-B efektive gjatë gjithë ditës • Veprim specifik kundër ndotjes kundër smogut, tymit dhe pluhurave të imët • Radikalet anti-të lira.
Hidratimi aktiv • stimulon aftësinë e vetë-hidratimit të lëkurës • rikthen nivelin e saktë të ujit ndërqelizor të pabalancuar nga ndryshimet e papritura të lagështisë dhe temperaturës.
Rimbushësi aktiv i qelizave • vepron si një forcues i energjisë, duke kundërshtuar plakjen e lëkurës ditë pas dite • jep gjallëri dhe shkëlqim në fytyrë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
HYDRO-PROTECTIVE CREAM
Artikulli #12228
4 850 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Flormar Quartet eyes ...
400 LEK
Impala Eyebrow Powde ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
850 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
680 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Youth Code Du ...
3000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Moisture Mat ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR HYDRO-PROT ...
4850 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
Versace Versace femm ...
4200 LEK - 5800 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Dolce & Gabbana D&G ...
5900 LEK - 7800 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Lancome Poeme ...
6000 LEK - 10000 LEK
Calvin Klein MAN ...
5500 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Denim after shave ...
500 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Thierry Mugler Angel ...
5200 LEK - 5500 LEK
Revlon Charlie ...
1500 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
TOM FORD Tom Ford Ma ...
30000 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8950 LEK - 16950 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9950 LEK - 13950 LEK
Acqua di Parma Deodo ...
3900 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Silky - smoo ...
270 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Dove Beauty Body Mil ...
380 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Nivea Aqua Gel For M ...
380 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Power Gel Titan ...
550 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK