ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
BIOREVITALIZING EYE CONTOUR CREAM
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
BIOREVITALIZING EYE CONTOUR CREAM
 E formuluar posaçërisht për lëkurën delikate të konturit të syrit, ai përmban një parim aktiv që, duke stimuluar mikrocirkulimin e kapilarit y dhe kullimin e lëngjeve, lufton qeset nën sy dhe qarqet e errëta dhe shkëlqen sytë. Pasur me një përzierje të peptideve që ndihmojnë në zbutjen e rrudhave të vogla.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
BIOREVITALIZING EYE CONTOUR CREAM
Artikulli #12230
5 550 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Terracotta B ...
650 LEK
Flormar Matte Terrac ...
550 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE LUMINOUS SILK M ...
500 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE SUNGLOW FOUNDAT ...
1600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Biotherm Biofirm lif ...
4800 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Ambre Solair ...
930 LEK
Matis Paris Réponse ...
3200 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Nivea Extra Deep Cle ...
450 LEK
Nivea Anti - Ageing ...
1200 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Garnier Ultra-Lift A ...
600 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
AlmaK Timeless Moist ...
6000 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
Refan Shea/Karité N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
Burberry London ...
3800 LEK - 7900 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Guess Woman ...
6200 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Hugo Boss Boss Orang ...
3000 LEK - 7200 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Tesori d'Oriente Amb ...
440 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
600 LEK - 700 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
DKNY Pure DKNY ...
7500 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Colour Me Red Roll-o ...
350 LEK
Calvin Klein Encount ...
7000 LEK
TOM FORD Tom Ford Ou ...
30000 LEK
MOLINARD Acqua Lotus ...
18000 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Nivea Diamonds ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Colgate Max White On ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Dove Seta Prezi ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 1 11 ...
5000 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Garnier Fructis inis ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Fixi Soft Tou ...
650 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK