ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ENERGY+BRIGHTNESS Day Cream
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
ENERGY+BRIGHTNESS Day Cream
 Energjia - Oligopeptidi i çmuar 20 rrit qarkullimin e qelizave dhe stimulon sintezën e kolagjenit dhe elastinës, duke e mbajtur lëkurën të tonifikuar, elastike dhe kompakte.
Ndriçimi - Veprimi ndriçues i Litchis është potencializuar nga ai i ekstraktit Lupine i cili, duke stimuluar mikrocirkulimin dhe oksigjenimin e lëkurës, menjëherë ndriçon tonin e lëkurës dhe e lë të freskët dhe rrezatues. Pluhurat specialë me shumë reflektim theksojnë optikisht efektin ndriçues dhe i japin ngjyrosjes një pamje të lëmuar dhe të përsosur.
Mbrojtja - Ekstrakti i Litchis dhe një përzierje e veçantë e filtrave UV-A dhe UV-B garantojnë mbrojtje aktive dhe të shumëfishtë kundër stresit mjedisor, rrezatimit ultraviolet dhe radikalëve të lirë, të cilat janë shkaku i plakjes së parakohshme të lëkurës. Hidro-ushqimi i domosdoshëm garantohet me shtimin e Trehalozës, si dhe vajit të Kastratit, i cili është jashtëzakonisht i pasur me acide yndyrore thelbësore.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ENERGY+BRIGHTNESS Day Cream
Artikulli #12232
4 950 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Maybelline Affiniton ...
1100 LEK
Deborah Absolute Hi- ...
500 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Moda ARGAN LIPGLOSS ...
290 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
AlmaK Sun Care Face ...
1900 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
Calvin Klein Calvin ...
5300 LEK - 8200 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Cartier Le Baiser Du ...
5800 LEK
Calvin Klein Be ...
6900 LEK
Kenzo Tokyo by Kenzo ...
5500 LEK
Gucci Pour Homme ...
3200 LEK - 7600 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Bvlgari OMNIA ...
3500 LEK - 4200 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Lalique Lalique Whit ...
5200 LEK - 6500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
MOLINARD CHER WOOD D ...
18000 LEK
MOLINARD Molinard Ha ...
6000 LEK - 14500 LEK
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8800 LEK - 16900 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Nivea Body milk nour ...
500 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Body Lotion s ...
300 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Lux Dimension Capell ...
160 LEK
Nivea Elastic Stylin ...
380 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK