ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ENERGY+REGENERATION Night Cream
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
ENERGY+REGENERATION Night Cream
 Energjia e rritur dhe rigjenerimi - Për të siguruar një veprim ultra intensiv, Studiuesit Collistar kanë kombinuar fuqinë energjizuese të Oligopeptid 20 me vetitë rigjeneruese të një parimi aktiv të origjinës detare të nxjerrë nga mikroorganizmat polinezian, i cili vepron në dy fronte. Nga njëra anë, ajo stimulon formimin e dy proteinave, filagrinës dhe përfshirëse, të cilat luajnë një rol thelbësor në qarkullimin e qelizave. Nga ana tjetër, ajo kryen një mikrofelfolje të kontrolluar e cila heq qelizat e ngordhura nga sipërfaqja e lëkurës, duke e lënë atë më të butë, më të ndritshme dhe më të barabartë.
Riparimi - Falë shtimit të Desoxine Bio®, një substancë detoksifikuese e nxjerrë nga Myrtle, krem ​​stimulon frymëmarrjen e qelizave të lëkurës dhe kryen një veprim riparues, duke ndihmuar në eliminimin e toksinave të grumbulluara gjatë ditës për shkak të ndotjes dhe agresioneve atmosferike.
Ushqimi intensiv - Kjo është e garantuar nga një përzierje e përqendruar e gjalpë Shea dhe vajrave të Rajs dhe boronicës.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ENERGY+REGENERATION Night Cream
Artikulli #12234
5 375 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Brooklin Eyeliner He ...
150 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Impala Micromatic ...
400 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
NOTE BB CONCEALER ...
1600 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Genera Tonico ...
240 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
AlmaK Reshape Dead S ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Calvin Klein Ck IN2U ...
3900 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Creation lamis Himse ...
1000 LEK
Creation lamis La Va ...
1000 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Dupont Femme ...
4800 LEK
Escada Incredible Me ...
3000 LEK - 6500 LEK
Gres Gres Cabotine G ...
3500 LEK
Chloe L'eau de chlo ...
8000 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
13750 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Borotalco White musk ...
310 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Fa FA Nutriskin Roll ...
240 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2800 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Taft Reflex-shine ha ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER Kristalin Che ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK