ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ULTRA-LIFTING EYE AND LIP CONTOUR CREAM
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
ULTRA-LIFTING EYE AND LIP CONTOUR CREAM
 Një injeksion i jashtëzakonshëm i rinisë për konturin e syrit dhe buzëve. Krem përdor dhjetëra-aktiv® për të garantuar një efekt ngritjeje të menjëhershme plus një veprim të synuar rigjenerues, rigjallërues, kundër moshës me kalimin e kohës. Formula përmban një kombinim unik të Lift HD® Complex dhe ekstrakt të luleve të gështenjës së kuajve për të forcuar zonat e konturit të syrit dhe buzëve, për të minimizuar rrudhat, "ngritur" qepallat dhe mbushur fytyrën me rininë e re. Përmban gjithashtu pluhura speciale shumë reflektuese të cilat shpërndajnë dritën në mënyrë harmonike për të minimizuar pamjen e çantave, qarqeve të errëta dhe linjave të imëta
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ULTRA-LIFTING EYE AND LIP CONTOUR CREAM
Artikulli #12236
4 400 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Impala VINYL ...
300 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Supershine l ...
330 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda MATTE LIPSTICK ...
300 LEK
Moda TERRACOTTA EYES ...
700 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Brooklin Eyeliner ...
150 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1000 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
530 LEK
Garnier Essentials t ...
500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
Lalique Perles Laliq ...
5500 LEK
Lancome Magnifique ...
4500 LEK - 7000 LEK
Cacharel Pour L'Homm ...
5900 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Nina Ricci Premier J ...
2400 LEK - 6000 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Dupont Intense Men ...
3200 LEK - 4200 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
11000 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18000 LEK
MOLINARD Rose Turkia ...
25000 LEK
MOLINARD Rose Eau De ...
7400 LEK
MOLINARD Habanita Ea ...
3800 LEK - 11500 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
PENHALIGON'S ENDYMIO ...
12000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Acqua di Parma Deodo ...
3900 LEK
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Armonia De ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Acid ...
400 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand Hygiene- ...
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR NOURISHING ...
4450 LEK
Genera Mask rigjener ...
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Nivea classic care ...
280 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Intesa Intesa Shkum ...
200 LEK - 280 LEK
Intesa Intesa Llak ...
100 LEK - 220 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Taft Creative Look M ...
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
OYSTER PerlaColor Oy ...
500 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK