ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
EYE HYDRO-GEL
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
EYE HYDRO-GEL
 Ai minimizon dhe qarqet e errëta në një blic dhe i bën sytë më të ndritshëm, me ndihmën e strukturës së tij inovative 'efekti i akullit' dhe aplikuesit qeramikor revolucionar që rrit efektet. Formula e tij përmban Kompleksin Idro-Attiva®, Italian Peony, Acid Hyaluronic dhe Brown Alga, duke siguruar një hidratim të përsosur deri në 72 orë, duke zbutur linjat e shkëlqyera dhe duke minimizuar qeset dhe qarqet e errëta. Ideale në mëngjes, në mbrëmje dhe në çdo kohë gjatë ditës. Për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë lëkurën e ndjeshme.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
EYE HYDRO-GEL
Artikulli #12238
3 590 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Artdeco Hydra Minera ...
1700 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
600 LEK
NOTE MATTIFYING EXTR ...
1600 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Impala Micromatic †...
400 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPG ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
985 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Makeup Revolution London& ...
990 LEK - 1650 LEK
Loreal Youth Code ey ...
1890 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1580 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Refan Shea/KaritĂ© N ...
850 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Hugo Boss Hugo Woman ...
4000 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Roberto Cavalli Cava ...
4500 LEK - 9800 LEK
Top Ten Dynamic puls ...
900 LEK - 1100 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2500 LEK - 4200 LEK
Lalique Encre ...
6500 LEK
Dupont Pursuit ...
2200 LEK - 5000 LEK
Escada Ocean lounge ...
1500 LEK - 3500 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Givenchy Absolutely ...
3000 LEK - 8500 LEK
Gucci Gucci Guilty I ...
4300 LEK - 13900 LEK
Marc Jacobs Daisy ...
8500 LEK
Thierry Mugler Angel ...
550 LEK - 1000 LEK
MOLINARD Musc Eau de ...
7400 LEK
MOLINARD Violette Ea ...
7400 LEK
PENHALIGON'S ENDYMIO ...
12000 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Neutro Roberts Cryst ...
350 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Neutro Roberts Zero ...
Borotalco White Musk ...
350 LEK
Dove Hair Minimising ...
290 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK