ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ENERGY+BRIGHTNESS SORBET CREAM with raspberry extract
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
ENERGY+BRIGHTNESS SORBET CREAM with raspberry extract
 Prania e acidit hialuronik dhe vajit të ullirit të papranueshëm garanton një hidratim dhe ushqim shtesë, ndërsa kompleksi i vitaminës C + E, një kombinim i vitaminave më të mira antioksiduese, parandalon formimin e lirë radikal dhe plakjen e lëkurës. Formula forcohet nga ekstrakti i mjedrave nga Trentino, një përqendrim i jashtëzakonshëm i vitaminave (A, B1, B2, B3, B5, B8, B12, C, D, E, K), sheqerna, minerale dhe flavonoide: një energji e vërtetë, eliksir hidratues dhe tonifikues.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ENERGY+BRIGHTNESS SORBET CREAM with raspberry extract
Artikulli #12240
3 250 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
190 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
500 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
140 LEK
Flormar Penel ...
370 LEK
Flormar Matte Mono ...
230 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Deborah Il Rossetto ...
400 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Impala Mascara LASH ...
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
NOTE MINERAL CONCEAL ...
1800 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON EXTRA ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea Visage Clear u ...
480 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Venus Prime Rughe Cr ...
700 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Jean Paul Gaultier F ...
5500 LEK
Calvin Klein Obsessi ...
5300 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Jacques Opportunity ...
1200 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4500 LEK - 9000 LEK
Lacoste Challenge ...
2650 LEK - 7500 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
Cerruti 1881 pour Fe ...
1400 LEK - 6000 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Givenchy Ysatis ...
6400 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Issey Miyake Issey M ...
7000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
55000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
25000 LEK
MOLINARD Secret Sucr ...
18000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
8950 LEK - 16950 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Soft ...
360 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Neutro Tripl ...
300 LEK - 470 LEK
NATURAVERDE Rinfresc ...
300 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
Kamill Liquid Soap f ...
250 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4450 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Taft ultra mousse ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
OYSTER Straightening ...
900 LEK