ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MATTIFYING SORBET CREAM with black currant extract
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
MATTIFYING SORBET CREAM with black currant extract
 Efekti i mëndafshtë me mbarim mat sigurohet nga pluhurat specialë që thithin sebumin e tepërt. Prania e kompleksit të vitaminës C + E, një kombinim i vitaminave më të mira antioksiduese, parandalon formimin e radikalëve të lirë dhe plakjen e lëkurës. Efekti i përgjithshëm është rritur nga ekstrakti i kokrrës së zezë nga Toscana, veçanërisht e vlefshme për lëkurën me vaj për pasurinë e saj të flavonoideve dhe taninave, substancave me qetësues dhe veti astringente
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
MATTIFYING SORBET CREAM with black currant extract
Artikulli #12242
2 945 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Maybelline Watershin ...
850 LEK
Flormar Blush on ...
330 LEK
Flormar Neon Nail En ...
120 LEK
Impala Blush On ...
500 LEK
Loreal Glam Shine 6H ...
700 LEK
Moda COMPACT POWDER ...
250 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda WATERPROOF EYEB ...
250 LEK
Impala Eyeliner 502 ...
400 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
850 LEK
RIMMEL LONDON  RIMME ...
440 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Makeup Revolution London& ...
1400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Makeup Revolution London& ...
2700 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Triple Active ...
850 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Skin ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
Bvlgari Jasmin Noir ...
2800 LEK - 8500 LEK
Cartier Declaration ...
3400 LEK - 9500 LEK
Hugo Boss Hugo XX ...
2500 LEK - 6900 LEK
Diesel Unlimeted ...
4300 LEK - 9300 LEK
Calvin Klein Contrad ...
5900 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Jacques Cavalier ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Davidoff Cool Water ...
2300 LEK - 5500 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Diesel Fuel for Life ...
3000 LEK - 8000 LEK
Gres Cabotine De Gr ...
3500 LEK
Rexona Naturals Acti ...
250 LEK - 275 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
30000 LEK
MOLINARD LE RÊVE NI ...
4000 LEK - 8500 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Veet Krem ...
290 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Borotalco Invisible ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Felce Azzurra Ambrat ...
260 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Dove Dove Caring Pro ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
Acqua di Parma Gelso ...
8400 LEK
COLLISTAR ANTI-WATER ...
5890 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Dove Cuidado radiant ...
330 LEK
Taft volume hair spr ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Volumizzatore ...
450 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Volume ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Gabrini Profesional ...
300 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK