ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
BALANCING CLEANSING GEL with vitamins F and B6 oil free
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
BALANCING CLEANSING GEL with vitamins F and B6 oil free
 Formuluar si një trajtim efikas balancues dhe pastrues, kjo xhel ndihmon për të rivendosur dhe ruajtur pastërtinë dhe gjallërinë e lëkurës me vaj. Në kontakt me ujin, bëhet një shkumë e butë që heq butësisht make-up, papastërtitë dhe sebumin e tepërt, duke respektuar lagështinë dhe shtresën hidrolipide fiziologjike të lëkurës. Agjentë aktivë sipërfaqësorë të zgjedhur me origjinë bimore, pore të papastërtive jashtëzakonisht delikate dhe krejtësisht të biodegradueshme, në të gjithë thellësinë e tyre. Vitaminat F dhe B6 kontribuojnë në normalizimin e sekretimit të sebum, duke zvogëluar në mënyrë progresive vajin, poret e hapura dhe pabarazitë në lëkurë. Ekstraktet Hamamelis dhe Rose - me veprimin e tyre hidratues, zbutës dhe pak astringent - përfundojnë veprimin e pastrimit, duke dhuruar një ndjesi të menjëhershme dhe të vazhdueshme të freskisë dhe mirëqenies, dhe duke lënë lëkurën të butë dhe të butë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
BALANCING CLEANSING GEL with vitamins F and B6 oil free
Artikulli #12244
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Laps Vetullas ...
250 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Maybelline Super Sta ...
1200 LEK
Flormar Terracotta ...
830 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Brooklin Make up Stu ...
600 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
NOTE MINERAL FOUNDAT ...
2000 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Moda MODA BODY GLITT ...
450 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK AlmaK ...
1900 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
COLLISTAR SEBUM-BALA ...
5150 LEK
Versace Man Eau Frai ...
2600 LEK - 7000 LEK
Versace Pour homme ...
8000 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Paris Vally Ragazzo ...
2100 LEK
Paris Vally Nitro ...
2100 LEK
Thierry Mugler Alien ...
8000 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
4200 LEK - 7700 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5500 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
6000 LEK
Givenchy Play ...
3800 LEK
Moda BODY SPRAY ...
500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
MOLINARD Vanille Fru ...
2500 LEK - 7400 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
GOSH Woman Seasons S ...
390 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Vestalia Leter depil ...
250 LEK - 1450 LEK
Vestalia Olio dopoce ...
700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Listerine Cool Citru ...
330 LEK - 600 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di P ...
300 LEK
Vidal Velvet Sensati ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Kamill Body Lotion c ...
500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Loreal Excellence Cr ...
1100 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Genera Brillantina g ...
250 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Dove Color repair th ...
330 LEK
Pantene mousse ...
450 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
OYSTER shampoo ristr ...
750 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Garnier Fructis Elec ...
400 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK