ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MASK-CREAM NIGHT RECOVERY FACE AND NECK
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
MASK-CREAM NIGHT RECOVERY FACE AND NECK
 Një trajtim i fuqishëm i natës i cili ristrukturon dhe rigjeneron epidermën thellë. Duke përdorur bioritmet natyrale të lëkurës gjatë natës, maskë mbështetet në një strategji specifike, të synuar për të stimuluar aftësinë e lëkurës për të riparuar vetveten. Përbërësi kryesor është një ekstrakt i veçantë i mikroalgave i cili optimon procesin e rigjenerimit të natës brenda ADN-së së lëkurës dhe lufton plakjen e qelizave të shkaktuara nga stresi oksidues. Gjatë natës, ndërsa epidermë është në receptorin e saj, mikroalgat funksionojnë në bashkëpunim me Lift HD® Complex dhe Tens-Active®, duke ristrukturuar plotësisht strukturën e lëkurës. Në mëngjes, lëkura është tepër e lëmuar dhe e zhytur, sikur të rinovohet. Nata pas nate, efektet antitrupa maksimalizohen, madhësia dhe thellësia e rrudhave zvogëlohet dhe fytyra rikuperon qëndrueshmëri dhe ton të ri.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
MASK-CREAM NIGHT RECOVERY FACE AND NECK
Artikulli #12246
4 900 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Flormar Turbo Bost ...
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Magnetic nai ...
230 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
NOTE LUMINOUS SILK Q ...
600 LEK
NOTE DEEP BLACK MASC ...
800 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Moda TRANSPARENT GEL ...
450 LEK
Moda I SHINE EYESHAD ...
300 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Eyeliner 512 ...
500 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
850 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Triple Active ...
600 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Carroten Botanicals ...
900 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
Refan Antistress Fa ...
950 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
5550 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Valentino V pour hom ...
6000 LEK
Dolce & Gabbana The ...
3200 LEK - 12950 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
CHANEL No5 ...
10000 LEK
Bvlgari BLV II ...
3000 LEK - 7800 LEK
Paris Vally Ragazza ...
2100 LEK
Giorgio Armani empor ...
4500 LEK - 7500 LEK
Moschino Funny ...
2900 LEK - 4500 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6500 LEK
Cartier Roadster ...
3500 LEK
Chopard Chopard Pour ...
1800 LEK - 2500 LEK
Estee Lauder Pleasur ...
6000 LEK
Gabriela Sabatini La ...
1500 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Cacharel LouLou ...
6000 LEK
Acqua di Parma Magno ...
11500 LEK - 15500 LEK
Acqua di Parma Iris ...
11900 LEK - 15900 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Mora & Musch ...
280 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Leocrema Mani ...
330 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Tesori d'Oriente Bat ...
440 LEK
Neutro Roberts Invis ...
320 LEK
Neutro Roberts Natur ...
320 LEK
Neutro Roberts Extra ...
320 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH Roll-on Classic ...
550 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
Garnier Fructis Fini ...
360 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Extremo Olio ...
680 LEK
OYSTER Shampoo prote ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Pantene Lacca Ricci ...
550 LEK
Head & Shoulders App ...
450 LEK - 700 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Rebirth Serum ...
1300 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
4900 LEK