ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ENERGETIC ANTI-AGE CREAM with Aglianico red Grape
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
ENERGETIC ANTI-AGE CREAM with Aglianico red Grape
 Një trajtim ekskluziv që rigjeneron fytyrën dhe garanton një veprim të synuar detoksifikues falë ekstraktit të rrushit të kuq Aglianico, një varietet i vlefshëm rrushi rrush tipik për rajonin Campania. Një trajtim i përgjithshëm kundër plakjes i cili: • aktivizon indet e lëkurës • stimulon procesin e rinovimit të qelizave të lëkurës • lufton rrudhat • tonet dhe garanton lëkurën e butë dhe të fortë • Hidraton dhe ushqen plotësisht lëkurën • mbron nga radikalet e lira dhe ndotja.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ENERGETIC ANTI-AGE CREAM with Aglianico red Grape
Artikulli #12248
6 700 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Moda Lolipop Lipglos ...
200 LEK
Maybelline Lash Sens ...
750 LEK
NOTE ULTRA VOLUME MA ...
800 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
Brooklin Eyebrow Pen ...
250 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE INTENSE LOOK EY ...
800 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
500 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
650 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
560 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Tonic Triple ...
600 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Nivea Visage Krem Di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Moisturizing D ...
550 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
AlmaK Soothing Facia ...
1990 LEK
ANAIS Anais Waterpro ...
150 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cacharel Amor amor ...
6000 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Lacoste Style in pla ...
2300 LEK - 5200 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Kenzo Kenzo pour hom ...
5500 LEK
Hugo Boss Boss Femme ...
3200 LEK - 7500 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Paris Vally Caliber ...
2100 LEK
Paris Vally Vero Amo ...
2100 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
GOSH Woman Seasons W ...
490 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5000 LEK - 6800 LEK
Christina Aguilera C ...
1800 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK - 6500 LEK
Adidas Deo Body Spra ...
320 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
8500 LEK - 13500 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Pino ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Nivea Cream ...
110 LEK - 360 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Dove Dove Burro Di K ...
300 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR Collistar ...
6700 LEK
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Serum ...
1300 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be Co ...
1900 LEK
Loreal Elseve Total ...
350 LEK - 650 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Mil Mil Burro di kar ...
350 LEK
Mil Mil Alle Erbe 10 ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Taft Chaos Ultra Str ...
330 LEK
Taft Extreme Mega St ...
330 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Nivea For Men Silver ...
470 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK