ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
ULTRA-REGENERATING ANTI-WRINKLE DAY CREAM
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
ULTRA-REGENERATING ANTI-WRINKLE DAY CREAM
 Falë një përzierje revolucionare të përbërësve aktivë, kjo krem novatore rigjeneron thellësisht lëkurën dhe garanton një efekt intensiv kundër rrudhave. Algat e Antarktikut dhe retinoli rrisin sinergjinë e kolagjenit, elastinës dhe fibronektinës, duke siguruar një veprim rigjenerues dhe kundër moshës me efikasitet maksimal. E pasuruar me Kompleksin Nucleosidic, acidin hialuronik, vitaminën E, betaglucan dhe gjalpë shea, kremja rigjeneron indet dhe garanton një efekt intensiv zbutës, kundër rrudhave. Një filtër UV me spektër të gjerë mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme të diellit. E butë, e butë dhe ultra absorbuese, është gjithashtu ideale si një bazë make-up.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
ULTRA-REGENERATING ANTI-WRINKLE DAY CREAM
Artikulli #12250
7 250 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Maybelline Colour Se ...
800 LEK
Flormar Ball Blusher ...
530 LEK
Flormar Quartz nail ...
120 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
Moda LONG LASTING FO ...
800 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda SUPER WATERPROO ...
400 LEK
Moda WATERPROOF GEL ...
550 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
NOTE MATTEMOIST LIPS ...
800 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Garnier GARNIER FRES ...
560 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Gel lar ...
470 LEK
Loreal Age Re-Perfec ...
1200 LEK
Loreal Tonik sysh ...
550 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Garnier Pure Active ...
600 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Vichy Capital Soleil ...
2500 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
COLLISTAR BIOREVITAL ...
6950 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Masc ...
3800 LEK - 5800 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Creation lamis Atomi ...
1000 LEK
Jacques Fuel ...
980 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 4300 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
Bvlgari Rose Essenti ...
3800 LEK - 11500 LEK
CAROLINA HERRERA CAR ...
2500 LEK - 4000 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
Cindy Crawford Cindy ...
2000 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 4600 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
DKNY DKNY ...
3800 LEK
Escada Moon sparkle ...
1600 LEK - 3200 LEK
French Connection UK  ...
2000 LEK
Giorgio Armani Attit ...
6500 LEK - 7500 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
Burberry Burberry He ...
7650 LEK - 14450 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Malizia Cocco ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Dove Maximum Protect ...
600 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Argan Oi ...
300 LEK
Blanx Sensitive Teet ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
COLLISTAR PURE ACTIV ...
4450 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR HIGH-DEFIN ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Nivea Cream Gel ...
480 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Extremo Kristalin ...
700 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
Ultrex Oil Control R ...
450 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Taft Maxx Power Gel ...
620 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
Fonex  Gummy Hair St ...
220 LEK - 450 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK