ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
SEBUM-BALANCING ANTI-AGE TREATMENT
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
SEBUM-BALANCING ANTI-AGE TREATMENT
 Problemi i papastërtive të lëkurës nuk prek vetëm gratë shumë të reja por edhe ato të pjekura. Për këtë kategori të fundit Research Collistar ka zhvilluar një specialitet novator i cili vepron në dy fronte për të garantuar kombinimin me llojet e lëkurës me vaj një trajtim specifik dhe efektiv kundër moshës. Nga njëra anë rivlerëson aktivitetin e gjëndrave dhjamore, pastron lëkurën dhe eliminon papërsosmëritë tipike të kombinimit ndaj llojeve të lëkurës me vaj, duke dhënë një efekt të menjëhershëm anti-shkëlqim i cili zgjat gjatë gjithë ditës. Nga ana tjetër ajo kryen një veprim intensiv rigjenerues dhe anti-moshë i cili lufton rrudhat dhe ngadalësimin, përshpejton kthesën e qelizave, i jep kompaktësi lëkurës dhe i bën indet e lëkurës më të fortë dhe më rezistente ndaj efekteve të plakjes
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
SEBUM-BALANCING ANTI-AGE TREATMENT
Artikulli #12252
5 150 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Maybelline Colosal E ...
590 LEK - 650 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Loreal Million Lashe ...
1200 LEK
Flormar Perfect Cove ...
1000 LEK
Maybelline Forever S ...
490 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE LONG WEARING LI ...
700 LEK
Moda SPECIAL EDITION ...
300 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda CREAM POWDER ...
1000 LEK
Moda DIPLINER ...
300 LEK
Impala Eyeliner ...
250 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Impala Ultimate eyel ...
500 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
1040 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Dermasensitiv+ Face ...
700 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Garnier Essentials T ...
400 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
Burberry The Beat ...
3700 LEK - 3900 LEK
Chloe Chloe ...
3400 LEK - 11500 LEK
Giorgio Armani Arman ...
5500 LEK - 8000 LEK
Dolce & Gabbana Pour ...
2800 LEK - 9800 LEK
Gucci Flora ...
4300 LEK - 8800 LEK
Jacques Rich and Fam ...
980 LEK
Elvive Aigner starli ...
4700 LEK
paco rabanne Ultrare ...
4700 LEK - 6300 LEK
Lolita Lempicka Fleu ...
5800 LEK - 7000 LEK
Calvin Klein Euphori ...
5000 LEK - 6800 LEK
Dunhill London ...
2200 LEK - 5000 LEK
Dupont Intense ...
3300 LEK - 4600 LEK
Escada Marine Groove ...
2500 LEK - 8000 LEK
Givenchy Amarige Mar ...
0 LEK - 3800 LEK
Lacoste Pour Femme L ...
7750 LEK - 10250 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18000 LEK
MOLINARD Patchouli E ...
2500 LEK - 7400 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
Colgate Total Advanc ...
220 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Sensitive - ...
450 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Vestalia Dyll ...
200 LEK - 300 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
GOSH Fresh breeze ...
620 LEK
GOSH DNA Antiperspir ...
700 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
Bomb Cosmetics Away ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Echos Line m7 ...
580 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
380 LEK
Nivea Classic Care B ...
280 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Clear CLEAR ACTIVE S ...
450 LEK
Extremo Mousse ...
600 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
Loreal Power Ricci ...
470 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Unilever Brylcreem o ...
450 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Taft Aquafix Gel Ext ...
520 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Taft Creative Look M ...
Garnier Fructis Spik ...
400 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
650 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK