ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
BIOREVITALIZING FACE CREAM with collagen and hyaluronic acid activator
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
BIOREVITALIZING FACE CREAM with collagen and hyaluronic acid activator
 E frymëzuar direkt nga mjekësia kozmetike, kjo krem përfaqëson alternativen e vërtetë kozmetike për rigjallërimin e mikro injeksioneve të praktikuara nga dermatologët dhe trajtimin ideal të përditshëm për të mbajtur fytyrën të re, të tonifikuar dhe zbutur. E përkryer gjithmonë, është ideale kur lëkura shfaqet e lodhur, e rrudhur dhe i mungon ton. Një specialitet për t’u përdorur çdo ditë për të rigjallëruar vazhdimisht fytyrën. Në një kohë të shkurtër lëkura bëhet më e plotë, më e butë dhe më kompakte, rrudhat zvogëlohen, fytyra shfaqet më e ndritshme dhe rifiton vitalitetin e rinisë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
BIOREVITALIZING FACE CREAM with collagen and hyaluronic acid activator
Artikulli #12254
6 950 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lipfinity ...
1150 LEK
Impala Impala Liplin ...
250 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Loreal Roll'on true ...
1550 LEK
Flormar Mat touch ...
1000 LEK
Flormar Selection ...
280 LEK
Impala Liquid concea ...
400 LEK
Loreal Infallible ma ...
1400 LEK
Moda Matte lipstick ...
300 LEK
NOTE LUMINOUS MOISTU ...
1400 LEK
NOTE FULL COVERAGE S ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
Impala IMPALA Founda ...
1000 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
990 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Makeup Revolution London& ...
1450 LEK
Vichy Normaderm Nigh ...
2250 LEK
Garnier Pure 3in1 ...
690 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Tonic ...
470 LEK
Nivea Visage Gel Lar ...
470 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Exfo-Br ...
650 LEK
Moda Make - up Remov ...
450 LEK
Loreal Solar Exterti ...
1200 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
1000 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR BALANCING ...
2800 LEK
Hugo Boss Hugo XY ...
2500 LEK - 7200 LEK
Gucci Rush ...
5000 LEK - 8700 LEK
Calvin Klein Crave ...
4900 LEK
Bvlgari Au the blanc ...
4000 LEK - 5500 LEK
Bvlgari Bvlgari pour ...
4500 LEK - 5900 LEK
Genera After Shave b ...
450 LEK
Creation lamis Every ...
1000 LEK
Creation lamis Heirl ...
1000 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
6500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Prada INFUSION DE FL ...
11000 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
Christina Aguilera I ...
1800 LEK - 4500 LEK
David Beckham Intima ...
2500 LEK - 3500 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Diesel Only The Brav ...
4500 LEK - 8500 LEK
Infasil Adapt ...
470 LEK
TOM FORD Tom Ford Ne ...
25000 LEK
Dior Miss Dior Eau D ...
8900 LEK - 13000 LEK
Acqua di Parma Colon ...
9400 LEK - 13000 LEK
Loreal Perfect Slim ...
1200 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Aquafresh HigHDefini ...
300 LEK
Malizia Fior di Loto ...
280 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Glysoid Glysolid ski ...
0 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
Kamill Hand Hygiene- ...
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
Loreal Casting Crèm ...
1000 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Dove Cuidado intensi ...
330 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
Clear Clear Hair Fal ...
450 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Kristalin ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Re-Nut ...
350 LEK - 600 LEK
OYSTER Go color prot ...
1000 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Vitality Hair cream ...
280 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK
OYSTER Stardust Pre- ...
1300 LEK