ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MULTI-ACTIVE DEODORANT WITHOUT ALUMINIUM SALTS 24 HOURS spray with natural
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
MULTI-ACTIVE DEODORANT WITHOUT ALUMINIUM SALTS 24 HOURS spray with natural
  Ky version i Deodorantit Multi-Active® është rezultat i një studimi marramendës që ka çuar në eliminimin e plotë të kripërave të aluminit, duke garantuar deodorizimin efektiv dhe të gjatë, 24 orë në ditë. Deodoranti i ri ka një aromë të lezetshme të re dhe është alergjen- falas.ZALO ALUMINUM SALTS, POR THRE EXTRA INGREDIENTET ACTIVE-TECH EXTRA High-TECH. Kjo specialitet forcohet nga tre përbërës aktivë, dy agjentë antibakterialë që zgjasin efektivitetin e deodorantit dhe lejojnë që lëkura të marrë frymë, dhe një prebiotik natyral që ruan florën bakteriale.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
MULTI-ACTIVE DEODORANT WITHOUT ALUMINIUM SALTS 24 HOURS spray with natural prebiotic
Artikulli #12256
2 280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Collagen Masc ...
1200 LEK
Loreal True match fo ...
1400 LEK
Ruby Rose Tone sysh ...
900 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Flormar Mat velvet ...
790 LEK
Flormar Flormar Nail ...
120 LEK
Flormar Supershine M ...
120 LEK
Loreal Lash Architec ...
1700 LEK
Gabrini Lipgloss Dia ...
140 LEK
Loreal Contour Parfa ...
800 LEK
Maybelline Color sen ...
850 LEK
Moda DIPLINER ...
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda LUXURY X10 MASC ...
500 LEK
Brooklin Tiny Tip ...
300 LEK
NOTE PRECISION EYELI ...
800 LEK
NOTE CREAMY LIPSTICK ...
1200 LEK
RIMMEL LONDON Rmmel ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
400 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1150 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
550 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage DNAge s ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Byphase Argile Face ...
600 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Nivea Anti Falten Q ...
1100 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1650 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4250 LEK
COLLISTAR PRECIOUS E ...
4700 LEK
COLLISTAR FRESH MOIS ...
4400 LEK
Bvlgari Omnia Amethy ...
3200 LEK - 6700 LEK
Cerruti Pour Homme ...
2000 LEK - 6300 LEK
Azzaro Azzaro pour h ...
5800 LEK
Calvin Klein  Truth ...
7000 LEK
Paris Vally Encoded ...
1900 LEK
Jacques Legend ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
700 LEK
Top Ten Team Force ...
800 LEK - 1100 LEK
Burberry The beat ...
2500 LEK - 5300 LEK
Christian Audigier E ...
6200 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Diesel Plus Plus ...
3000 LEK
Giorgio Armani Arman ...
7000 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Calvin Klein CK One ...
6000 LEK
Yves Saint Laurent P ...
9000 LEK
TOM FORD Tom Ford Fl ...
25000 LEK
Cartier Baiser Vole ...
8500 LEK - 18000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
9950 LEK - 13950 LEK
Tesori d'Oriente Mir ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Veet Leter Fytyre ...
340 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Borotalco Dry Power ...
300 LEK - 310 LEK
Colgate Total advanc ...
220 LEK
Lux Lux oils of the ...
250 LEK
Tesori d'Oriente Bod ...
720 LEK
Garnier Maximum Cont ...
270 LEK
Nivea Roll-on Invisi ...
250 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Vidal Vidal White Mu ...
300 LEK
Vidal Vidal Sensual ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
750 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
COLLISTAR SUBLIME BL ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Echos Line s7 ...
780 LEK
Taft volume mousse ...
320 LEK
Nivea Styling Gel Ex ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
OYSTER fixi hair spr ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Loreal Elseve Multiv ...
350 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Taft Extreme Radical ...
330 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
OYSTER Fixi Extra St ...
600 LEK
OYSTER Sublime Fruit ...
800 LEK
OYSTER No Gravity Sh ...
1900 LEK