ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Cream with Rice Milk - alcohol free
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Cream with Rice Milk - alcohol free
 Një krem jashtëzakonisht i butë dhe me aromë delikate, i cili thithet në pak sekonda, është jo i yndyrshëm dhe garanton efektivitetin • deodorizues të zgjatur të një parimi aktiv të mbijetuar antibakterial • ushqyes, qetësues dhe efektivitet mbrojtës të qumështit të orizit • Efektive qetësuese të ekstraktit të murrizit. E përkryer edhe pas depilimit. Anti-perspirant. Lëreni të thahet. Mos e përdorni në lëkurë të lënduar ose të thyer.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Cream with Rice Milk - alcohol free
Artikulli #12258
2 800 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Mascara Shock ...
1100 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Impala Buzekuq Cream ...
400 LEK
Artdeco All in One ...
1300 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE FULL COVERAGE L ...
450 LEK
NOTE ULTRA BLACK EYE ...
600 LEK
NOTE ULTRA BLACK DIP ...
500 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Moda ARGAN LIPSTICK ...
300 LEK
Impala Mascara MiniM ...
Impala Eyeliner Silk ...
400 LEK
NOTE BRONZING POWDER ...
1950 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
Impala VINYL 508 24h ...
450 LEK
Makeup Revolution London& ...
790 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Sublime Bronz ...
1100 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Carroten Hydra Plus ...
850 LEK - 900 LEK
Byphase Creme Exfoli ...
600 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Essentials H ...
500 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Loreal Happy Derm Su ...
750 LEK
Nivea Mattifying Day ...
550 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Nivea Anti-Wrinkle D ...
700 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1050 LEK
Bvlgari Aqva pour Ho ...
2300 LEK - 8000 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
4000 LEK - 8400 LEK
paco rabanne 1 Milli ...
2500 LEK - 12000 LEK
Moschino Couture ...
7300 LEK
Dolce & Gabbana L'ea ...
6000 LEK - 8000 LEK
Calvin Klein Ck one ...
4900 LEK
Jacques Coquette ...
1200 LEK
Tesori d'Oriente Leg ...
440 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Montblanc EXCEPTIONN ...
5500 LEK
Dupont Dupont Men ...
3300 LEK - 4600 LEK
Ferrari Ferrari Blac ...
1800 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Infasil Neutro Extra ...
380 LEK
Giorgio Armani Arman ...
22000 LEK
MOLINARD Vanille Eau ...
7400 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
11900 LEK - 15900 LEK
Garnier Ultra - opti ...
270 LEK
Nivea Cashmere ...
360 LEK
Dove Go fresh ...
380 LEK
Neutro Roberts Cryat ...
400 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
Infasil Talco ...
470 LEK
Dove Go Fresh Deo Ka ...
290 LEK
Dove Dove Latte Di C ...
300 LEK
Vidal Vidal Dusengel ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Intensive Ha ...
320 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Garnier Neo Invisibl ...
320 LEK
Dove Beauty Cream Ba ...
80 LEK - 90 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
AlmaK AmaK Hair Care ...
1100 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
COLLISTAR Collistar ...
5650 LEK
Loreal Studio Indest ...
580 LEK
Garnier Fructis Anti ...
280 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Classic care ...
280 LEK
OYSTER  Kristalin Ch ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Schauma Fresh it Up ...
220 LEK
Nivea Styling Mousse ...
380 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Nivea Sport Mega Str ...
380 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Stru ...
400 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
OYSTER Directa ...
600 LEK
OYSTER Rebirth Mask ...
1300 LEK
OYSTER Heaven Touch ...
1300 LEK
Acqua di Parma HAIR ...
4900 LEK