ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Roll-On with Oat Milk - alcohol free
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Roll-On with Oat Milk - alcohol free
 Një emulsion i qumështit, shumë absorbues dhe me aromë delikate që lë në lëkurë një film të papërshkueshëm nga mbrojtja dhe freski. Garanton • efektshmërinë deodorizuese afatgjatë të një parimi aktiv të lartë të testuar antibakterial • efektin hidratues, zbutës dhe mbrojtës të qumështit të tërshërës • efektivitetin qetësues të ekstraktit të kamomilit • freskinë e fortë të një derivati të mentolit. E përkryer edhe pas depilimit. Anti-perspirant. Lëreni të thahet. Mos e përdorni në lëkurë të lënduar ose të thyer.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Roll-On with Oat Milk - alcohol free
Artikulli #12260
2 250 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor  Colour A ...
1300 LEK
Flormar Graffiti nai ...
120 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
Maybelline Baby Lips ...
210 LEK
NOTE LUMINOUS SILK C ...
900 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda CREAM FOUNDATIO ...
700 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Moda WATERPROOF LIPS ...
500 LEK
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE BB CREAM ...
1600 LEK
NOTE MINERAL POWDER ...
3000 LEK
Impala  Spider Masca ...
600 LEK
NOTE NOTE PERFECTING ...
1300 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Makeup Revolution London& ...
1800 LEK
Loreal Youth Code ...
1600 LEK
Nivea young Stay Cle ...
490 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Garnier Pure Active ...
690 LEK
Garnier Micellar Cle ...
600 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Garnier Skin Natural ...
850 LEK
Oil of Olaz Olay Pro ...
900 LEK
Garnier Garnier Esse ...
750 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Venus Distensya Corr ...
1000 LEK
Nativa di Cupra Crem ...
500 LEK
Garnier Garnier Ambr ...
800 LEK
Refan Olive Anti-Agi ...
980 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
950 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR ULTRA-LIFT ...
4400 LEK
CHANEL Allure ...
7500 LEK - 10000 LEK
Cartier Delices de c ...
4200 LEK - 11500 LEK
Escada Signature ...
1800 LEK - 6000 LEK
Bvlgari Omnia crysta ...
4950 LEK - 7950 LEK
Gucci Envy me ...
4500 LEK - 8500 LEK
Jacques Svelte ...
1200 LEK
Jacques Mozaic ...
980 LEK
United Toiletries Cosmeti ...
900 LEK
Top Ten Natural Vita ...
900 LEK
CAROLINA HERRERA Vet ...
6500 LEK
Cartier Pasha ...
6500 LEK
Christina Aguilera B ...
1800 LEK - 6000 LEK
Davidoff Cool Water ...
1800 LEK - 3800 LEK
Davidoff Silver Shad ...
1800 LEK - 2200 LEK
Gianfranco Ferre FER ...
5600 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Playboy Play it sexy ...
400 LEK
TOM FORD Tom Ford No ...
30000 LEK
MOLINARD ROSE ÉMOIS ...
18000 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
8600 LEK - 14200 LEK
Garnier Fresh - inte ...
250 LEK
Nivea Soft ...
200 LEK - 600 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Rubella Gourmet sham ...
350 LEK
GOSH I Love Purple D ...
490 LEK
Infasil Floreale ...
470 LEK
Bomb Cosmetics Littl ...
2700 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Dove Go Fresh Vapo ...
430 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
Garnier Garnier Prot ...
270 LEK
Garnier Body Repair ...
200 LEK
Bomb Cosmetics Goodn ...
400 LEK
BIC Twin Lady ...
250 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
220 LEK
Kamill Liquid Soap c ...
250 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
Garnier Fructis Fort ...
280 LEK - 600 LEK
Garnier Fructis Styl ...
380 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Nivea Intense Repair ...
280 LEK
Nivea Volume Sensati ...
280 LEK
OYSTER shampoo idrat ...
750 LEK
OYSTER Cutinol Stard ...
600 LEK - 1900 LEK
Head & Shoulders Soo ...
450 LEK - 600 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Malizia Malizia Shku ...
300 LEK
Fonex Argan Therapy ...
330 LEK - 420 LEK
Gaia Crema Ristruttu ...
140 LEK - 240 LEK
Taft Extreme Gel Meg ...
520 LEK
Taft Absolut Gel Ipe ...
520 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Fonex Gummy Wax Matt ...
370 LEK
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Extr ...
400 LEK