ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Hyper-sensitive skins spray with aloe milk
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Hyper-sensitive skins spray with aloe milk
 Një spray miqësor ndaj mjedisit pa nxitës, i krijuar posaçërisht për lëkurën e brishtë dhe reaktive. Formuluar pa alkool, parfume ose parabens, minimizon rrezikun e intolerancave dhe garanton • efektivitetin e deodororizimit të zgjatur të një parimi aktiv të kontrolluar antibakterial super të testuar • efektivitetin hidratues dhe ushqyes të një përzierje të vajrave dhe glicerinës • ultra-qetësuese, freskuese dhe efektiviteti zbutës i qumështit të aloe dhe ekstraktit të kamomilit. Cilësia e veçantë e qumështit, e papërshkueshme dhe ultra-delikate e produktit thithet shpejt, duke e lënë lëkurën jashtëzakonisht të butë dhe duke dhënë një ndjesi të menjëhershme dhe të vazhdueshme të freskisë dhe rehatisë. Anti-perspirant. Lëreni të thahet. Mos e përdorni në lëkurë të lënduar ose të thyer.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Hyper-sensitive skins spray with aloe milk alcohol free
Artikulli #12262
2 280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Nivea Lip balm Essen ...
180 LEK - 350 LEK
Garnier Lip Care Shi ...
290 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Brooklin Dipliner 02 ...
350 LEK
NOTE DETOX & PROTECT ...
1600 LEK
NOTE LONG LASH MASCA ...
900 LEK
Moda STICK FOUNDATIO ...
350 LEK
Moda TERRACOTTA POWD ...
650 LEK
Impala Mascara LASH ...
Brooklin Lipgloss ...
220 LEK
NOTE ULTRA COVERAGE ...
1200 LEK
Impala Cream to Powd ...
950 LEK
Impala Make up Base ...
650 LEK
Impala Upgrade Masca ...
450 LEK
Moda MODA SHINE POWD ...
450 LEK
NOTE NOTE SKIN PERFE ...
1300 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
750 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
1050 LEK
Vichy Liftactiv CxP ...
2700 LEK
Loreal Revitalift Ni ...
1500 LEK
Loreal Solar Experti ...
950 LEK - 1300 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Nivea Visage Krem di ...
650 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Venus Crema Contro L ...
520 LEK
Maybelline Augen-Mak ...
450 LEK
Garnier Ambre Solair ...
1000 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
AlmaK Almak ...
2000 LEK
AlmaK  Youth Enhanci ...
4900 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1200 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR CLEANSING ...
3700 LEK
COLLISTAR ULTRA-REGE ...
7250 LEK
Lancome O oui ...
5900 LEK
Guerlain L'instant d ...
7900 LEK - 8500 LEK
Guerlain L'instant M ...
8500 LEK
Cartier Must de cart ...
5200 LEK - 5500 LEK
Cacharel Liberte ...
5300 LEK
Creation lamis Illus ...
1000 LEK
Shiseido Zen ...
5100 LEK - 10500 LEK
CAROLINA HERRERA 212 ...
5900 LEK - 7800 LEK
Chloe EAU DE FLEURS ...
12500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7300 LEK
Davidoff Champion ...
2500 LEK - 8000 LEK
Davidoff Silver Shad ...
2800 LEK - 4000 LEK
Dolce & Gabbana Rose ...
4300 LEK - 9500 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Dupont Passenger for ...
2800 LEK - 3300 LEK
Gucci Gucci by Gucci ...
3200 LEK - 9000 LEK
Hugo Boss In Motion ...
5200 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Versace Vanitas ...
10500 LEK
Jimmy Choo  Jimmy Ch ...
7500 LEK - 9500 LEK
Neutro Roberts Extra ...
360 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Leocrema Leocrema Cr ...
120 LEK - 390 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Palmolive Palmolive ...
40 LEK - 85 LEK
Neutro Roberts Pearl ...
400 LEK
Borotalco Activ Fres ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Original F ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Cool Power ...
300 LEK - 350 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
Neutro Roberts Derma ...
350 LEK
Noxzema Memories Deo ...
370 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Profumo Di ...
300 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
80 LEK - 300 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
COLLISTAR HAND AND N ...
1325 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Echos Line S9 1000ml ...
780 LEK
Echos Line r+ ...
580 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Nivea Freeze Elasto ...
380 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
Garnier Color sensat ...
350 LEK
OYSTER Cutinol Be co ...
600 LEK - 1900 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Mil Mil Passione Tro ...
220 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Loreal Indestructibl ...
640 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK
OYSTER Bleacy New ...
1000 LEK - 1200 LEK
OYSTER Fixi Lux Extr ...
350 LEK