ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Dry spray with cotton microfibresalcohol fr
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Dry spray with cotton microfibresalcohol fr
 Njëspray ekstra i freskët dhe me aromë delikate i pasuruar me fije pambuku ultra të mikronizuara speciale me veti të larta absorbuese. Thahet shpejt, duke e lënë lëkurën të freskët, të butë dhe të butë. Garanton • efektshmërinë deodorizuese afatgjatë të një parimi aktiv të kontrolluar anti-bakterial • superabsorbues, zbutës dhe efektivitet mbrojtës të mikrofibrave të pambukut. Anti-perspirant *. * Mos përdorni në lëkurë të lënduar ose të thyer.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
MULTI-ACTIVE DEODORANT 24 HOURS Dry spray with cotton microfibresalcohol free
Artikulli #12264
2 280 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Ruby Rose Tone sysh ...
650 LEK
Flormar Supermatte l ...
330 LEK
Maybelline Illegale ...
750 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline Khol Line ...
750 LEK
NOTE REJUVENATING FO ...
1400 LEK
NOTE SMOKEY EYE PENC ...
1000 LEK
Moda LUXURY COMPACT ...
500 LEK
Moda LUXURY VELVET L ...
300 LEK
Moda KOHL EYELINER ...
180 LEK
Moda LONGLASTING EYE ...
Moda X5 MASCARA ...
450 LEK
Moda EYESHADOW ...
300 LEK
Brooklin BROOKLIN Ma ...
400 LEK
Impala Eyeliner PART ...
600 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE NOTE TOTAL LOOK ...
800 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
895 LEK
Makeup Revolution London& ...
1250 LEK
Impala Compact Powde ...
390 LEK
Nivea Visage Krem Id ...
650 LEK
Nivea young Control ...
520 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage DNAge D ...
1200 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Venus Trattamento No ...
650 LEK
Nivea Cremige Wasch ...
600 LEK
Loreal Revita Lift L ...
600 LEK
Biolife Sun Care Fac ...
1200 LEK
Loreal Anti-Wrinkle- ...
1600 LEK
Nivea ANTI-WRINKLE Q ...
1200 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
AlmaK Regenerating D ...
4900 LEK
AlmaK Protective Moi ...
1900 LEK
AlmaK Toning Anti-Ce ...
2990 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
4950 LEK
Cacharel Promesse ...
4800 LEK
Guerlain Aqua Allego ...
6200 LEK
Cerruti 1881 Black ...
2400 LEK - 5500 LEK
Valentino Rock'n Ros ...
5900 LEK - 9500 LEK
Lacoste Pour homme ...
2500 LEK - 7300 LEK
Dolce & Gabbana Sici ...
5400 LEK - 6500 LEK
Hugo Boss Hugo ...
2500 LEK - 8000 LEK
Bvlgari Omnia green ...
2500 LEK - 5500 LEK
Valentino Rock'n Dre ...
5200 LEK
Calvin Klein CK IN2U ...
6000 LEK
CAROLINA HERRERA Her ...
2800 LEK - 7500 LEK
Escada Magnetism ...
2200 LEK - 4000 LEK
Gianfranco Ferre G-F ...
3800 LEK
Lacoste Essential Sp ...
5200 LEK
Yves Saint Laurent S ...
6000 LEK - 8500 LEK
Dolce & Gabbana Dolc ...
Dior Sauvage Dior ...
MOLINARD Jasmin Eau ...
7400 LEK
Cartier Baiser Vole ...
8500 LEK - 18000 LEK
Acqua di Parma Blu M ...
9250 LEK - 13750 LEK
Dove Pro Age 750ml ...
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Tesori d'Oriente Aeg ...
440 LEK
Borotalco Vellutante ...
380 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Tesori d'Oriente Sho ...
440 LEK
Dove Original Stick ...
290 LEK
Deba Vital ...
250 LEK
Dove Pure &Sensitive ...
300 LEK
Dove Dove Crema Di M ...
300 LEK
Dove Dove Bagno Sch ...
300 LEK
AXE Axe Deo For Her ...
350 LEK
Braun Silk epil 5 51 ...
1300 LEK
Kamill Liquid Soap s ...
Acqua di Parma SUBLI ...
8500 LEK
Acqua di Parma Rosa ...
8500 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR SUBLIME ME ...
5890 LEK
COLLISTAR FIRMING TA ...
5890 LEK
Pantene Balsam color ...
450 LEK
Garnier Fructis Masc ...
600 LEK
Garnier Fructis NEW ...
360 LEK
Garnier NUTRISSE ...
550 LEK
Garnier Color Natura ...
300 LEK
Garnier Fructis Garn ...
380 LEK
Extremo Glaze ...
800 LEK
Loreal Elseve Argini ...
350 LEK - 580 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
OYSTER Chromatic go ...
1300 LEK
Mil Mil Olio di Cocc ...
350 LEK
Sunsilk Liscio Perfe ...
350 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Taft Turbo Hold Gel ...
330 LEK
Loreal Txturban ...
750 LEK
Taft Creative Look M ...
Extremo Profesional ...
800 LEK
Garnier Fructis Hard ...
400 LEK
Nivea For Men Nivea ...
380 LEK