ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
HAND AND NAIL CREAM NOURISHING MARIGOLD
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
HAND AND NAIL CREAM NOURISHING MARIGOLD
 Një krem i butë, i parfumuar me butësi të butë, i cili zhytet shpejt, duke sjellë ushqim dhe rehati të menjëhershme në duar dhe thonj. Bërthama e formulës një ekstrakt i çmuar Marigold - intensivisht qetësues dhe rigjenerues. Për më tepër, gjalpi Shea dhe vajrat Marula dhe Coconut, të pasura me vitamina dhe acide yndyrore esenciale, ushqehen në thellësi dhe e lënë lëkurën më të butë dhe më të fortë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
HAND AND NAIL CREAM NOURISHING MARIGOLD
Artikulli #12266
1 325 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Max Factor Lasting P ...
1200 LEK
Flormar Laps Sysh ...
170 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Impala Impala Mascar ...
550 LEK
Flormar SuperShine l ...
330 LEK
Maybelline Affiniton ...
850 LEK
Loreal Infallible Cr ...
1300 LEK
Maybelline Go Extrem ...
750 LEK
NOTE TERRACOTTA POWD ...
900 LEK
Moda MAXIMUM MATTE L ...
350 LEK
Impala Foundation fo ...
600 LEK
Impala Mascara XXXL ...
550 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Impala Eyeliner “C ...
500 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
690 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
1150 LEK
Makeup Revolution London& ...
1280 LEK
Makeup Revolution London& ...
1350 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Genera Crema da gior ...
380 LEK
Garnier PURE ACTIVE ...
690 LEK
Garnier Essentials ...
400 LEK
Nivea Visage Q10 nat ...
1200 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage 2in1Exp ...
490 LEK
Venus Crema Superidr ...
700 LEK
Garnier Gariner Shee ...
1000 LEK
Nivea Visage Refresh ...
600 LEK
Loreal Sublime Sun B ...
1200 LEK
Loreal Solar Experti ...
1000 LEK
Nivea Nourishing Day ...
550 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Moda Dipliner ...
300 LEK
Cacharel Eau D'Eden ...
3500 LEK
Refan YOUTHFUL PERFE ...
1250 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
780 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
760 LEK
COLLISTAR TWO-PHASE ...
2850 LEK
Giorgio Armani Acqua ...
3200 LEK - 11800 LEK
Dolce & Gabbana Femi ...
5000 LEK - 6200 LEK
Prada Infusion D'Iri ...
6200 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Kenzo Flower by kenz ...
4000 LEK
Gucci Gucci By Gucci ...
3200 LEK - 10500 LEK
Davidoff Zino ...
5800 LEK
Diesel Fuel for Life ...
5500 LEK - 7500 LEK
Ralph Lauren Polo Bl ...
3200 LEK - 3800 LEK
Top Ten FREE EMOTIN ...
900 LEK
Christian Audigier E ...
6500 LEK
D Squared 2 He Wood ...
7500 LEK
Davidoff Echo ...
3500 LEK - 5200 LEK
Lalique Encre ...
5500 LEK - 7500 LEK
DKNY DKNY women ...
4000 LEK
Dupont Blanc ...
2500 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Tesori d'Oriente Ham ...
300 LEK
Moda EAU DE TOILETTE ...
200 LEK
Cartier Baiser Vole ...
8500 LEK - 18000 LEK
Neutro Roberts Ritua ...
360 LEK
Neutro Roberts Miner ...
360 LEK
Neutro Roberts Extra ...
350 LEK
Aquafresh Triple Pro ...
200 LEK
Malizia Latte ...
280 LEK
Nivea Happy ...
360 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Jas ...
440 LEK
Nivea NIvea cream so ...
65 LEK
Top Ten Action 3 Int ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Bomb Cosmetics Handb ...
3500 LEK
Noxzema Roll-on Acti ...
370 LEK
Adidas Soften ...
320 LEK
Bomb Cosmetics Rippl ...
400 LEK
Kamill Hand & Nail C ...
250 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2280 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
Genera Balsam ...
Neutro Roberts GEL ...
260 LEK
Echos Line s6 ...
500 LEK - 900 LEK
Nivea 2in1 express ...
280 LEK
Nivea For Men Strong ...
280 LEK
Nivea Flexible Curls ...
280 LEK
Nivea Nivea Styling ...
380 LEK
Extremo Lozione Anti ...
1150 LEK
OYSTER Perlacolor Am ...
650 LEK
OYSTER Cutinol No Gr ...
1900 LEK
Bilba Bilba Llak ...
310 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Mil Mil Olio di Arga ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Garnier Fructis My c ...
380 LEK - 400 LEK
Johnson&Johnson John ...
200 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Nivea Anti-Dandruff ...
250 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Garnier Fructis Gel ...
480 LEK