ANAIS Parfumeri
 
 
‹‹ | PRAPA
HAND AND NAIL GEL-CREAM MOISTURIZING PEACH FLOWER
 
 
COLLISTAR
›› SHFAQ TË GJITHA PRODUKTET NGA COLLISTAR
 
HAND AND NAIL GEL-CREAM MOISTURIZING PEACH FLOWER
 Një krem xhel i pasur me parfum të delikate që mbështjell duart dhe thonjtë me një dorezë të padukshme pa peshë, duke rikthyer shpejt hidratimin optimal dhe duke e ruajtur atë në çdo gjendje moti. Sekreti qëndron në një formulë ekskluzive duke kombinuar një ekstrakt të çmuar hidratues dhe mbrojtës të bukurosheve me vitaminë B3, gjalpë Shea dhe glicerinë për lëkurë më të butë dhe më të fortë.
 
 
PRODUKTI ÇMIMI SASIA  
HAND AND NAIL GEL-CREAM MOISTURIZING PEACH FLOWER
Artikulli #12268
1 325 LEK SHTO NË SHPORTË
 
Loreal Telescopic Ma ...
1100 LEK - 1200 LEK
Maybelline Dream Sat ...
1100 LEK
Flormar Dipliner ...
300 LEK
Impala Silicone Penc ...
400 LEK
Loreal Visible Lift ...
1400 LEK
Deborah 24ore Perfec ...
1400 LEK
Maybelline SuperStay ...
1100 LEK
NOTE PERFECT LASH MA ...
900 LEK
NOTE ULTRA RICH COLO ...
500 LEK
Impala Long-Lasting, ...
450 LEK
Brooklin Lipliner ...
150 LEK
Brooklin Shine on me ...
500 LEK
NOTE PROFESSIONAL EY ...
1400 LEK
Impala  Vip Mascara ...
450 LEK
Impala Impala Terrac ...
RIMMEL LONDON Rimmel ...
695 LEK
RIMMEL LONDON Rimmel ...
590 LEK
Makeup Revolution London& ...
1600 LEK
Makeup Revolution London& ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
550 LEK
Loreal Solar experti ...
1050 LEK
Garnier NUTRITIONIST ...
780 LEK
Garnier UltraLift wi ...
950 LEK
Nivea Visage Expert ...
1600 LEK
Nivea Visage Locion ...
480 LEK
Nivea Visage Krem Hi ...
650 LEK
Loreal Revitalift ...
1600 LEK
Vichy Capital soleil ...
2000 LEK
Carroten Omega Care ...
700 LEK - 800 LEK
Carroten CC Dream Sk ...
900 LEK
Nivea Light Feeling ...
1000 LEK
Lancome Nutrix Royal ...
6000 LEK
Garnier Garnier Anti ...
750 LEK
Impala  Highlighter ...
600 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
1450 LEK
RIMMEL LONDON RIMMEL ...
650 LEK
Makeup Revolution London& ...
1200 LEK
COLLISTAR ENERGY+REG ...
5375 LEK
COLLISTAR ENERGY+BRI ...
3250 LEK
COLLISTAR ENERGETIC ...
6700 LEK
Narciso Rodrigues Fo ...
6800 LEK
Hugo Boss Pure ...
2600 LEK - 6000 LEK
Tesori d'Oriente Afr ...
440 LEK
Tesori d'Oriente Orc ...
440 LEK
Calvin Klein CKfree ...
4800 LEK - 6500 LEK
Jean Yves Cosmetics  ...
700 LEK - 1900 LEK
Rubella Deba Deo ...
250 LEK
paco rabanne Ultravi ...
2200 LEK - 6200 LEK
Chloe NARCISSE ...
5500 LEK
Davidoff Echo men ...
3800 LEK - 5200 LEK
Dunhill Dunhill ...
5000 LEK
Giorgio Armani Empor ...
4500 LEK
Gucci Eau De Parfum ...
4500 LEK
Jean Paul Gaultier L ...
3800 LEK - 8000 LEK
Jennifer Lopez Deseo ...
4000 LEK - 6500 LEK
Lancome Tresor in Lo ...
0 LEK - 8500 LEK
Guerlain Guerlain La ...
10500 LEK
AlmaK Almak Silky L ...
700 LEK
Acqua di Parma AFTER ...
7300 LEK
MOLINARD Chypre Char ...
9950 LEK
Garnier Invisible ...
270 LEK
Garnier Extracare - ...
270 LEK
Aquafresh Iso-Active ...
415 LEK
Malizia Nuvola di Ta ...
280 LEK
Tesori d'Oriente Fio ...
440 LEK
Dove Supreme Velvet ...
380 LEK
Blanx Extra white In ...
670 LEK
Rubella Gourmet Krem ...
350 LEK
Infasil Nurtente ...
470 LEK
AXE Axe Body Shower ...
220 LEK
Bomb Cosmetics Cherr ...
2400 LEK
Palmolive Palmolive ...
370 LEK
Nivea Stress Protect ...
200 LEK - 250 LEK
Bourjois Anti-witte ...
600 LEK
Fonex Argan Touch ...
170 LEK
Victoria's Secret Vi ...
2000 LEK
Acqua di Parma Peoni ...
8600 LEK
COLLISTAR MULTI-ACTI ...
2250 LEK
COLLISTAR INTENSIVE ...
5890 LEK
COLLISTAR Collistar ...
4950 LEK
Taft Ultra hairspray ...
320 LEK
Taft Power hair lac ...
320 LEK
Pantene hairspray ...
450 LEK
Nivea Freeze Absolut ...
340 LEK
Nivea Diamond Gloss ...
280 LEK
Nivea  NIVEA PROTEIN ...
450 LEK
Extremo Crema Color ...
600 LEK
Loreal Elseve Nutri- ...
350 LEK - 580 LEK
Loreal Silk & Gloss ...
445 LEK - 480 LEK
NATURAVERDE Gocce di ...
700 LEK
Pantene Ricci Perfet ...
550 LEK
Bilba Bilba Shkum ...
350 LEK
Garnier Fructis Hydr ...
380 LEK
Loreal Fix & Style S ...
400 LEK
Loreal Xtreme Hold 9 ...
640 LEK
Garnier Fructis Shin ...
360 LEK
Fonex Gummy Styling ...
320 LEK
Nivea For Men Energy ...
470 LEK
OYSTER Remove System ...
1000 LEK
OYSTER Rebirth Shamp ...
1900 LEK